Djeca iz PPO-a Krnjevo u posjeti Prirodoslovnom muzeju Rijeka

U četvrtak 4. 5. 2023. djeca iz PPO-a Krnjevo, skupine Leptirići bili su u posjeti Prirodoslovnom muzeju u Rijeci gdje su uz stručno, zabavno i edukativno vodstvo drage Anite Hodak usvojili nova znanja o životinjama našeg podneblja. Osim zanimljivog razgledavanja, zabavili su se i na edukativnoj radionici o pticama. 

Nakon posjeta muzeju otišli smo u obilazak Gradskog Kazališta Lutaka Rijeka gdje nas je naša Ana provela po tajnim kulisama, ulicama i radionama kazališta. Djeca su imala priliku upoznati majstora scene i majstoricu izrade lutaka. Uživali su u manipuliranjima raznovrsnim lutkama, kao i u istraživanju unutrašnjosti kazališta.

Veliko hvala Aniti i Ani na novim zanimljivim iskustvima i zabavnim trenutcima provedenim s njima.