Izdavanje mišljenja o psihofizičkom stanju djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole

Poštovani roditelji,

za potrebe postupka utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta radi upisa u prvi razred osnovne škole, a prema Pravilniku o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnog povjerenstva (Narodne novine, 67/14, 63/20), mišljenja se izdaju na sljedeći način.

 

Za roditelje koji traže prijevremeni upis djeteta:

Potrebno je podnijeti pisani Zahtjev za izdavanje potvrda i mišljenja do 15.2.2024. Mišljenje o psihofizičkom stanju djeteta moći ćete preuzeti kod odgojitelja 15.3.2024.

 

Ukoliko škola, nakon provedenog postupka utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta s utvrđenim teškoćama u razvoju, traži mišljenje stručnog tima vrtića za dijete, roditelji trebaju podnijeti pisani Zahtjev za izdavanje potvrda i mišljenja.

Obrazac zahtjeva može se preuzeti na web stranici Dječjeg vrtića Rijeka i predati elektronskom poštom Centru predškolskog odgoja koje Vaše dijete polazi:

 

CPO Maestral      maestral@rivrtici.hr

CPO Potok           potok@rivrtici.hr

CPO Turnić          turnic@rivrtici.hr

CPO Zamet          zamet@rivrtici.hr

 

S poštovanjem,

stručni djelatnici Dječjeg vrtića Rijeka