Kako je Sveti Nikola iznenadio djecu u Delfinima (PPO Mavrica)

Iščekivanje Svetog Nikole uvijek unosi u vrtić poseban osjećaj. Iako su se djeca iz skupine Deflini ove godine pripremila za njegov dolazak, uzbuđenje i sreću koju je donio posebna je i ne može se opisati i prenijeti riječima.

Delfini su imali posebnu želju koju su napisali u pismu  Svetom Nikoli. U pomoć im je priskočio i lokalni poštar koji se pobrinuo da pismo stigne na vrijeme na pravu adresu. Sveti Nikola ispunio je želju Delfina i obradovao ih velikim paketom koji ih je dočekao na ulazu u vrtić. Kad su ugledali veliki paket, veselje i uzbuđenje odjeknulo je vrtićem. Željena trgovina stigla je u ruke Delfina koju su sastavili uz pomoć majstora Alena. Delfini sada svakodnevno uživaju u istraživanju i igri u novoj trgovini.

Od srca zahvaljujemo Svetom Nikoli na ispunjenju želja i lijepoj uspomeni koju će djeca pohraniti u sjećanje.

Hvala odgojiteljicama Jasminki i Ivani i roditeljima na pomoći Svetom Nikoli. :)