Mali dječji festival na otvorenom - Kostrena kids' outdoor

Poštovani roditelji!

Općina Kostrena u suradnji s  Društvom sportske rekreacije Kvarner i ove godine organizira „Mali dječji festival na otvorenom - Kostrena kids' outdoor". Bogati program za djecu od 4 do 14 godina održat će se u subotu 14. svibnja 2023. godine ispred Sportske dvorane Kostrena s početkom u 10 sati. Ulaz za sve sudionike je besplatan.

Kostrena kid's outdoor je manifestacija posvećena djeci, njihovom motoričkom, kreativnom, ali i mentalnom razvoju i zdravlju. Cilj projekta je djeci od 4 do 14 godina pokazati kakvim se aktivnostima sve mogu baviti te na koji način aktivno provoditi slobodno vrijeme s vršnjacima. Djeca sve više vremena provode pred ekranima, a cilj ovog projekta je vratiti djecu na igrališta i u prirodu. Ovim projektom želi se doprinijeti formiranju raznovrsnog sadržaja za najmlađe, aktivnijoj participaciji djece u zajednici kao i zajedništvo djece i odraslih u kreiranju programa.

Sve aktivnosti vodit će stručne osobe s iskustvom u radu s djecom.

U nastavku pogledajte program manifestacije.