Obavijest roditeljima

OBAVIJEST RODITELJIMA

- ZAHTJEVI ZA NASTAVAK KORIŠTENJA USLUGA VRTIĆA -

- UPIS DJECE U JASLICE/VRTIĆ ZA PEDAGOŠKU 2021./2022. GODINU -

 

 

Poštovani roditelji,

 

zbog nepovoljne epidemijske situacije u Primorsko-goranskoj županiji i gradu Rijeci, odlučili smo pričekati s provođenjem postupka zaprimanja zahtjeva za nastavak korištenja usluga vrtića. Iako će se zahtjevi moći predati i putem Informacijskog servisa Grada Rijeke, većina roditelja ih ipak osobno dostavlja u sjedišta naših centara predškolskog odgoja. Nadamo se kako će situacija tijekom svibnja biti povoljnija te kako ćemo tijekom narednoga mjeseca moći organizirati i provesti ne samo postupak zaprimanja zahtjeva za nastavak korištenja vrtića, nego i formalne upise djece u jaslice/vrtić za novu pedagošku 2021./2022. godinu koja započinje 1. rujna 2021.!

O terminima provođenja navedenih procedura pravovremeno ćemo Vas obavijestiti putem naših mrežnih stranica www.rivrtici.hr ! Zahvaljujemo na razumijevanju!

 

 

                                                         Uprava Dječjeg vrtića Rijeka