OBAVIJEST RODITELJIMA NOVOUPISANE DJECE

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas kako će se roditeljski sastanci u svim podcentrima (vrtićima) Dječjeg vrtića Rijeka za roditelje novoupisane djece održati tijekom ponedjeljka 30. kolovoza i utorka 31. kolovoza u poslijepodnevnim satima. Odgojitelji odgojno-obrazovne skupine u koju je Vaše dijete upisano kontaktirat će Vas kako bi Vas informirali o točnom mjestu i vremenu održavanja sastanka, koji je predviđen ne samo za one roditelje čija su djeca prvi put upisana u jaslice/vrtić, već i za one roditelje čija su djeca promijenila podcentar (vrtić).

Odgojno-obrazovni rad u novoj pedagoškoj 2021./2022. godini započinje u srijedu 1. rujna 2021., a sve ostale važne informacije moći ćete dobiti na roditeljskom sastanku! Ističemo potrebu pridržavanja mjera za sprečavanje širenja epidemije (zaštitne maske, međusobna udaljenost)!

Dobrodošli!

Uprava Dječjeg vrtića Rijeka