Posjet odgojitelja vrtića iz Španjolske - Erasmus+ projekt "All connected, all included"

U svibnju 2022. godine u sklopu Erasmus+ projekta All connected, all included, djeca i odgojitelji Dječjeg vrtića Rijeka (grupe obogaćene stranim jezikom, sportom, grupa djece s posebnim potrebama) ugostili su odgojitelje iz Španjolske. Odgojitelji iz ustanove Juan de la Cierva iz Madrida u jutarnjim su satima provodili vrijeme u odgojno-obrazovnim skupinama u neposrednom radu s djecom te promatrajući aktivnosti s matičnim odgajateljima. U DV Mavrica španjolski odgajatelji vodili su aktivnosti s djecom, kao što su oslikavanje hrvatske zastave i učenje španjolskih dječjih pjesama. U popodnevnim satima organizirane su posjete gradu Rijeci, Opatiji, Mošćeničkoj Dragi, kao i druženja s odgajateljima DV Rijeka. Ovim se putem zahvaljujemo na posjetu i razmjeni iskustava.

#ErasmusPlus