Postanite članom Gradske knjižnice Rijeka iz udobnosti vlastitog doma

U utorak, 15. prosinca 2020., Gradska knjižnica Rijeka organizira online upise i pruža mogućnost godišnjeg članstva po promotivnoj cijeni od 25 kuna. Članstvo u Gradskoj knjižnici Rijeka omogućava pristup bogatoj i raznovrsnoj literaturi, a akcija ima za cilj skrenuti pažnju na važnost razvijanja čitalačke kulture. Gradska knjižnica Rijeka mjesto je dobrih knjiga koje informiraju, educiraju te potiču razvoj mašte i kreativnosti.

Pozivamo naše drage roditelje i odgojitelje da iskoriste ovu jedinstvenu priliku, a detaljne upute o upisu nalaze se na sljedećoj poveznici https://gkr.hr/Magazin/Novosti/Online-akcija-upisa-za-25-kuna-u-utorak-15.-12.-postanite-clanom-Gradske-knjiznice-Rijeka-iz-udobnosti-doma?fbclid=IwAR3pPXtTBykHSwTkSmdKQjTsWYZsqrF5SIEJf6UuJs7kGx5MbwYBaQ1uOVI