Poziv roditeljima - istraživanje o boravku djece na vanjskom prostoru

Poštovani roditelji,

ove pedagoške godine bitna zadaća Dječjeg vrtića Rijeka je istraživanje potencijala vanjskog okruženja vrtića za aktivno učenje djece i dizajniranje vanjskog prostora za djetetov cjeloviti razvoj. Kako bismo mogli kvalitetno provoditi ovogodišnju bitnu zadaću odgojno-obrazovnog rada i osigurati adekvatnu podršku, provodimo istraživanje o boravku djece na vanjskom prostoru (vanjski prostori vrtića poput terasa i dvorišta i prostori izvan područja vrtića kao što su parkovi, šetnice, javna igrališta i ostalo).

Pri tome nam je jako važno Vaše mišljenje. Stoga Vas molimo da ispunite upitnik kojem možete pristupiti do utorka 15.12.2020. preko poveznice:

https://forms.gle/BSRiw2qtdh7i6MVZ6

Sudjelovanje u istraživanju je anonimno.

Rezultati će istraživanja biti prikazani u Izvješću o realizaciji Godišnjeg plana i programa Dječjeg vrtića Rijeka.

Vaše je  sudjelovanje jako važno pa vam zahvaljujemo na odazivu.

 

Srdačan pozdrav,

 

Aktiv psihologa Dječjeg vrtića Rijeka