Projekt "Malim koracima do sigurnosti" u PPO-u Podmurvice

U sklopu Riječkog programa lokalnog partnerstva, grupa roditelja djece polaznika PPO-a Podmurvice osmislila je projekt "Malim koracima do sigurnosti". U sklopu projekta, uz financijsku pomoć Grada Rijeke, postavljen je videonadzor, a roditelji-volonteri, uz pomoć udruge "Ljubav i mi" i udruge "Za bolji svijet" uredili su dvorište dječjeg vrtića. U dvorištu su članovi udruge "Za bolji svijet", uz pomoć učenika Prve riječke hrvatske gimnazije, izradili predivan mural. Članovi udruge "Ljubav i mi" sa roditeljima su volonterima zasadili cvjetne i začinske gredice te osmislili malu kompostanu, kako bi djeca mogla razvijati svijest o ekologiji i brizi za okoliš. Glavni dio volonterske akcije održao se 14. svibnjab 2022. godine, kada su roditelji i odgajatelji urediti i pobojali betonske i metalne površine (ogradu), uredili pješčanike, raslinje i uredili zid-školsku ploču po kojoj će djeca moći iscrtavati svoje likovne radove kredom. Projektom "Malim koracima do sigurnosti", uz pomoć Grada Rijeke, osigurava se našoj djeci i budućim generacijama polaznika PPO-a Podmurvice sigurnije i veselije okruženje.