Važna obavijest za roditelje

 

Poštovani roditelji,

Odlukom o uvjetima i načinu sufinanciranja djelatnosti dadilja („Službene novine Grada Rijeke“, broj 15/21), propisani su uvjeti za ostvarivanje prava na sufinanciranje djelatnosti dadilja.

Pravo se može ostvariti u slučaju kada dijete, nakon provedenog upisnog postupka u tekućoj pedagoškoj godini, radi ograničenih smještajnih kapaciteta ili nemogućnosti upisa zbog starosne dobi djeteta, nije upisano u nijednu predškolsku ustanovu koja djeluje na području grada Rijeke, a koja je uvrštena u Plan mreže dječjih vrtića na području grada Rijeke („Službene novine Grada Rijeke“ broj 15/18, 4/19,13/19, 20/19 i 12/21).

Radi izdavanja odgovarajuće potvrde od strane Dječjeg vrtića Rijeka, molimo Vas da ispunjeni obrazac zahtjeva za izdavanje potvrda i mišljenja e-mailom pošaljete u CPO Vašeg prvog odabira prilikom podnošenja e-Prijave za upis djeteta u pedagošku 2022./2023. godinu.

Adrese elektroničke pošte CPO-a su sljedeće: